top of page

O mnie

Cześć! Dziękuję za odwiedziny mojej strony. Mam na imię Krzysztof i od 2009 roku zajmuję się kredytami w województwie dolnośląskim. Przy ponad 1600 wypłaconych kredytach (tak, mówimy o 1600 kupionych mieszkaniach!) i stuprocentowej efektywności, śmiało mogę nazwać się jednym z najlepszych ekspertów kredytowych w Polsce. Przy współpracy z najkorzystniejszymi dla kredytobiorców bankami, zawsze mogę zaoferować swoim klientom optymalne rozwiązanie przy otrzymywaniu kredytów na działki, mieszkania, domy, czy inwestycje.

 

Z czego wynika to, że mogę pochwalić się 100%-ową efektywnością?

 

Zgłaszając się do mnie, zawsze znajdę dla Ciebie najlepszy sposób, aby w szybki sposób zdobyć odpowiedni dla Ciebie kredyt. Jeśli Twoja zdolność kredytowa okaże się niesatysfakcjonująca, pomogę Ci ją poprawić, abyś już niedługo mógł/mogła wprowadzić się do własnych czterech kątów. W ciągu 12 lat nie trafiłem na sytuację, w której nie znalazłem odpowiedniego rozwiązania, albo która ostatecznie skończyła się niewypłaceniem kredytu.

 

Co więcej, każda przeprowadzona przeze mnie transakcja jest odpowiednio zabezpieczona prawnie, dzięki odpowiednio napisanym i sprawdzonym umowom, dzięki czemu masz pewność i bezpieczeństwo co do kupna wybranej nieruchomości.

Zakupy online
bottom of page